Firemní kurzy němčiny – snaha být blíž obchodním partnerům

Němci, popřípadě Rakušané jsou naši nejbližší a dost často i nejdůležitější firemní partneři. Spousta českých firem proto pořádá firemní kurzy němčiny – vždyť platí, že znalost jazyka, kterým mluví váš obchodní partner, zlepšuje obchodní styky.

Firemní kurzy mají obvykle jednu velkou výhodu – nemusíte si je platit sami. Na druhou stranu ale spousta jazykových škol nabízí firemní kurzy společně s možností kontroly docházky a výkonů ze strany nadřízených.

Firemní kurzy jsou ušité na míru

Firemní kurzy němčiny více než ty přípravné akcentují konverzaci. Studenti si na nich pod vedením lektorů, často z řad rodilých mluvčí, trénují svou schopnost komunikovat v cizím jazyce a řešit situace, s kterými se v běžném styku s obchodními partnery mohou setkat.

Start výuky ve firemních kurzech nebývá pevně vázaný na konkrétní datum. Naopak firmy si mohou samy říct, kdy chtějí s výukou začít. Obvyklé je i to, že na firemní kurzy dochází lektor do firmy a ne zaměstnanci do jazykové školy.

Tipy na firemní kurzy němčiny v Praze

Již 15 let působí na trhu firemního vzdělávání v Praze .Jazyková škola Tandem. Mnohaleté zkušenosti a výběr správných a prověřených lektorů zaručuje velmi kvalitní, v případě potřeby i intenzivní firemní kurzy němčiny. Firemní zaměstnance mohou naučit i další žádané světové jazyky.

Mezi oblíbené a úspěšné jazykovky, které nabízejí firemní kurzy němčiny patří i Jazyková škola Elvis. Němčinu tady můžete pod dohledem zkušených lektorů studovat jako začátečník i jako pokročilý student.

Kromě firemních kurzů existují i další typy – ať už jsou to kurzy přípravné, individuální nebo specifické kurzy.