Specifické kurzy němčiny

V současné době není problém absolvovat specifické kurzy němčiny týkající se téměř jakéhokoliv oboru. Jazykové školy pořádají specifické kurzy němčiny pro oblast podnikání, pohostinství, zdravotnictví, němčinu pro manažery a další. Absolvovat je možné i kurzy němčiny z oblasti právnické terminologie nebo cestovního ruchu.

Lektor musí znát obor

A čím jsou tedy specifické kurzy němčiny vůbec tak výjimečné? Předně lektor neovládá jen jazyk, ale musí být zběhlý i v tom kterém oboru. Klienty pak učí tematickou slovní zásobu ,fráze, ale seznamuje je i s reáliemi typickými pro země, kde se hovoří německy.

Právě kvůli tomu, že lektor musí být odborník na obor, bývají specifické kurzy němčiny dražší než běžné kurzy. A protože se v nich jen zdokonalují znalosti, je třeba, aby klient znal minimálně základy jazyka.

Tipy na kurzy němčiny v Praze

Jazyková škola Elvis nabízí výuku němčiny pro firmy - pro začátečníky, pokročilé i pro ty, kteří si chtějí jen zakonverzovat v jazyce našich sousedů.

Nabídky dalších jazykových škol si můžete projít v našem přehledu.

Dobrým pomocníkem by vám mohl být i přehled odkazů na zajímavé stránky, kde jsme vybrali německé slovníky, online učebnice nebo přehledy gramatiky.