Individuální výuka němčiny - specifika

Individuální výuka němčiny je ideální pro ty, kteří z jakéhokoliv důvodu nechtějí ztrácet čas. Lektor se vám přizpůsobí začátkem výuky, časem i frekvencí lekcí. Nemusíte se přizpůsobovat ani pomalejším studentům. Na druhou stranu je ale individuální výuka němčiny dražší než klasické lekce v menší studijní skupině.

Výhody individuální výuky němčiny

Individuální kurzy němčiny jsou přizpůsobené požadavkům studujícího a lektor se zaměří na oblasti, které mu příliš nejdou. Můžete si sami zvolit tempo a intenzitu jednotlivých lekcí, vybrat si, jestli chcete procvičovat gramatiku nebo radši konverzovat. Individuální kurzy němčiny jsou perfektní formou doučování, ale i přípravy na důležitou zkoušku nebo přijímačky.

Komunikace probíhá takzvaně face to face. Interakce je jasná a okamžitá, lektor maximálně vychází vstříc přáním a potřebám klienta. Individuální kurzy jsou jak všeobecné, tak specializované na určitou oblast, jako je třeba obchodní němčina nebo hospodářská němčina.

Tipy na individuální kurzy němčiny v Praze

Výuku němčiny nabízí jazyková škola Elvis. Ta pořádá kurzy jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Nabízí i hodiny zaměřené jen na německou konverzaci.

Přehled dalších jazykových škol najdete v našem rozcestníku. Podívat se můžete i na ostatní typy jazykových kurzů a jejich charakteristiku.